Vybavenie kúpaliska

ČO VŠETKO U NÁS NÁJDETE?

Detský bazén

Detský bazén s teplotou vody 32 – 34 °C, rozmermi 19m x 6m a hĺbkou od 20 cm do 50 cm, slúži predovšetkým pre malé deti s mamičkami, alebo väčšie deti do 6 rokov. Disponuje jedným mini tobogánom.

Oddychový bazén

Oddychový bazén s rozmermi: 22 x 50 m. Hĺbka vody je: 60 – 175 cm. Slúži pre neplavcov a rodičov s väčšími deťmi. Teplota vody je 28 – 30 °C.

Plavecký bazén

Plavecký bazén s rozmermi: 22 x 50 m. Hĺbka vody je: 60 – 175 cm. Slúži pre plavcov, poskytuje možnosť usporiadania vodného póla, plaveckých pretekov a iných vodno-športových činností. Teplota vody je 28 – 30 °C.

Plážový volejbal

Okrem osviežujúceho kúpania, alebo odpočinku na lehátkach, si u nás môžete zahrať plážový volejbal s vašimi priateľmi na jemnom piesku.

null

Osviežujúce nápoje

Vychladené pivo, kofola, alebo iný osviežujúci nápoj počas návštevy v našom kúpalisku, nájdete pri terase, s možnosťou príjemného posedenia v chládku.
null

Vyhladli ste?

V našich stánkoch pripravujeme obľúbené fastfoodové jedlá, ako napríklad: Langoš, hranolky, zemiakové placky, vyprážaný syr a kurací rezeň! V našom areáli sa nachádza aj stánok s chutným trdelníkom!
null

Komfort

  • Možnosť prenájmu lehátok pri bazéne, alebo na tráve so slnečníkom
  • Možnosť prenájmu športových potrieb pre hry na tráve, alebo plážový volejbal

null

Pre najmenších

  • Detský piesok
  • Hojdačky, šmýkačky
  • Trampolína so sieťou